Breloki 9 mm Luger

Poniżej przedstawiamy produkt, który możesz u nas kupić. Poprzez tę stronę możesz dokonać rezerwacji produktów - po jej wykonaniu otrzymasz od nas wiadomość e-mail z numerem konta do wpłat. Po opłaceniu rezerwacji otrzymasz wiadomość o gotowości zarezerwowanych produktów do odbioru lub informację o planowanej wysyłce (o ile na liście produktów nie było broni palnej lub innych przedmiotów wymagających posiadania zezwolenia: wtedy możliwy jest tylko odbiór osobisty po okazaniu stosownych dokumentów).

Zapraszamy też do naszego sklepu na Allegro.pl, gdzie możesz wybrane produkty zamówić i opłacić online.

Breloki 9 mm Luger - zdjęcie

cena: 7,00 zł

dodaj do rezerwacji

Nasze breloki są produkowane z oryginalnych komponentów do produkcji amunicji. Są pozbawione cech użytkowych, co znaczy, że są całkowicie bezpieczne i legalne. Ze względu na swoją prostotę i użyte materiały są wyjątkowo trwałe. Każdy brelok jest składany ręcznie przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Nie idziemy na kompromisy.

Oferujemy kilka modeli breloków wywodzących się od kalibrów amunicji do których nawiązują. Każdy z nich jest wykonany z taką samą dbałością i będą trafiać do różnych gustów.

Nasze breloki są polerowane w celu uzyskania pięknego blasku mosiężnej łuski.

Pakowane są pojedynczo, by uniknąć ryzyka wzajemnego uszkodzenia się w transporcie. Opakowanie zbiorowe ma 100 sztuk, na życzenie klienta pakujemy inaczej.

Cena za sztukę.

EMJOT S.C.

Aleja Harcerska 3b
41-500 Chorzów
obok Stadionu Śląskiego - zobacz na mapie
strzelnica@strzelnica.com.pl
NIP: 6272492316
Godziny otwarcia

pn-pt: 12:00-21:00
sb-nd: 10:00-21:00
amunicję i broń wydajemy do godziny 20:00

czynne 7 dni w tygodniu

obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową