O nas

Podstawowe informacje

Nie musisz posiadać broni – my Ci ją udostępnimy. Oczywiście nie musisz mieć żadnego zezwolenia!

Płacisz tylko za wystrzelone naboje i zużyte tarcze! Nie płacisz za czas, instruktora, stanowisko i użyczenie broni.

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać ze strzelnicy tylko pod opieką opiekuna prawnego (opiekun musi posiadać dowód osobisty lub paszport, osoba niepełnoletnia - legitymację szkolną i pisemną zgodę opiekuna prawnego). Nasz obiekt jest czynny od poneidziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10:00 do 21:00. UWAGA! Broń i amunicję wydajemy tylko do godziny 20:00.

Dlaczego my

Działamy już od 21 lat a nasze doświadczenie pozwala nam na zapewnienie Klientom nie tylko dużego wyboru broni (ponad 130 zarejestrowanych jednostek), ale też bezpiecznego korzystania z naszych usług. Cały czas masz zapewnione wsparcie doskonale wyszkolonych instruktorów, którzy doświadczenie zdobywali m.in. w jednostkach antyterrorystycznych Polcji. Broń dostępna u nas jest regularne serwisowana i konserwowana - nad sprawnością sprzętu czuwa jedna z najlepszych rusznikarni w kraju. Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę: znajdziesz u nas zarówno jednostki z historią sięgającą I i II Wojny Światowej, jak i nowości od niedawna dostępne na rynku.

Cały czas modernizujemy obiekt i dostosowujemy się do potrzeb Klientów. Do dyspozycji masz u nas 1400m2, na których znajdziesz m.in. 11 stanowisk strzeleckich, nowoczesną klimatyzowaną salę konferencyjną (ok. 70m2), klimatyzowany pokój klubowy oraz nowoczesny węzeł sanitarny o wysokim standardzie.

Dla Ciebie możemy zorganizować wymarzoną imprezę - zarówno firmową, jak i prywatną, np. wieczór panieński/kawalerski, urodziny i inne. Podczas imprez jest możliwość skorzystania z naszego cateringu lub własnego (udostępniamy aneks kuchenny).

Parkując na terenie naszego obiektu, nie ponosisz opłat za parkowanie niezależnie od tego, ile godzin trwa postój. Pomimo, że parking jest na obszarze Parku Śląskiego, z racji jego rozmiaru zawsze znajdziesz na nim wolne miejsce.

Jeżeli jesteś z daleka, tuż obok naszego obiektu masz możliwość skorzystania z noclegu w Hotelu SKAUT, a 700m dalej - w czterogwiazdkowym Hotelu Diament Arsenal Palace. W obydwu hotelach jest dostępna restauracja.

Dodatkowo na terenie strzelnicy oferujemy bezpłatne Wi-Fi dla naszych Klientów. Ponadto nasz obiekt jest przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Obiekt

Nasz obiekt położony jest w samym sercu Parku Śląskiego (WPKiW, województwo śląskie), na terenie miasta Chorzowa, niedaleko granicy z Katowicami. W okolicy znajduje się Stadion Śląski, korty tenisowe, przystań wodna, letni tor saneczkowy, restauracje i inne punkty gastronomiczne, a także Legendia (dawniej Śląskie Wesołe Miasteczko) oraz ZOO. I co najważniejsze – mnóstwo przyrody! To wszystko razem sprawia, że niedzielny (i nie tylko) spacer można uczynić wyjątkowo bogatym w niezapomniane wrażenia!

Dojazd

Strzelnica znajduje się w Parku śląskim (WPKiW) na terenie Ośrodka Harcerskiego. Obok znajduje się Hotel Skaut, a w odległości 700m czterogwiazdkowy Arsenal Palace. Szczegółowy dojazd możesz sprawdzić na mapie.

Co organizujemy

Strzelania sportowe – jeśli chcesz potrenować strzelanie pod okiem fachowca.

Strzelania bojowe – jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje np. jako pracownik ochrony.

Strzelania rekreacyjne – jeśli chcesz poprostu sprawdzić "jak to jest" i poprawić swój nastrój.

Szkolenia strzeleckie do licencji pracownika kwalifikowanego.

W naszej ofercie znajdziesz też inne ciekawe kursy i szkolenia, np. z zakresu pomocy przedmedycznej czy użycia ŚPB - po więcej informacji zapraszamy do działu Kursy i szkolenia.

WAŻNE: dla firm wystawiamy faktury VAT.

Co posiadamy

Duży wybór broni palnej (ponad 130 jednostek broni).

Doskonałą doświadczoną kadrę instruktorską.

11 stanowisk strzeleckich.

Monitoring wszystkich pomieszczeń.

Pokój klubowy.

Salę konferencyjną.

Parking.

Jak u nas wygląda

Jeżeli chcesz zobaczyć na zdjęciach nasz obiekt, zapraszamy do galerii.

Tarcza Finansowa 2.0 - PFR

Mapa strony

EMJOT S.C.

Aleja Harcerska 3b
41-500 Chorzów
obok Stadionu Śląskiego - zobacz na mapie
strzelnica@strzelnica.com.pl
NIP: 6272492316
Godziny otwarcia

pn-pt: 12:00-21:00
sb-nd: 12:00-21:00
amunicję i broń wydajemy do godziny 20:00

czynne 7 dni w tygodniu

obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową