Karabinek ARSENAL M9F kal. 7.62×39

Poniżej przedstawiamy produkt, który możesz u nas kupić. Poprzez tę stronę możesz dokonać rezerwacji produktów - po jej wykonaniu otrzymasz od nas wiadomość e-mail z numerem konta do wpłat. Po opłaceniu rezerwacji otrzymasz wiadomość o gotowości zarezerwowanych produktów do odbioru lub informację o planowanej wysyłce (o ile na liście produktów nie było broni palnej lub innych przedmiotów wymagających posiadania zezwolenia: wtedy możliwy jest tylko odbiór osobisty po okazaniu stosownych dokumentów).

Zapraszamy też do naszego sklepu na Allegro.pl, gdzie możesz wybrane produkty zamówić i opłacić online.

cena: 4 100,00 zł

Dane szczegółowe producenta Kaliber: 5,56×45 mm / 7,62×39 mm
Pojemność magazynka: 5 szt.
Długość lufy: 415mm
Długość całkowita (kolba rozłożona): 970mm
Waga bez magazynka: 3,85 kg
Rodzaj ognia: półautomatyczny
Żywotność lufy (wg producenta): 15000

W zestawie:
- magazynek o pojemności 5 sztuk,
- pas nośny,
- oliwiarka,
- przybornik,
- instrukcja.

Brak w magazynie

Karabinek SAR-M9F jest niezwykle skuteczną bronią półautomatyczną zaprojektowaną jako zarówno broń wojskowa, jak i broń myśliwska i do strzelań sportowych. Wykonany według specyfikacji wojskowych.

Nr. 1 w swojej klasie!

Zakłady Arsenal (rok założenia 1878r.) w swojej długiej historii stały się liderem w produkcji broni. Ich seria karabinków jest w czołówce broni opartej o konstrukcję kałasznikowa. AR-M9F jest wytwarzany z tych samych materiałów i na tej samej linii produkcyjnej, co broń wojskowa.

SAR-M9F jest robiony z najwyższej jakości metalu. Posiada monolityczną frezowaną komorę zamkową, co zapewnia niezwykłą precyzję wykonania i odporność na użytkowanie i uszkodzenia.

Lufa jest wewnętrznie chromowana, co zapewnia niezwykłą precyzję i długą żywotność. Odkuwana promieniowo na zimno według technologii Steyr’a. Komora nabojowa jest w kalibrze 5,56x45mm/7,62x39mm

Kolano gazowe jest chromowane. Zapobiega to szkodliwemu działaniu gazów wylotowych na metal.

Zamek i suwadło są wykonane z odkuwek, co znacznie zwiększa wytrzymałość broni.

Magazynki, chwyt pistoletowy, i przednie łoże karabinka są wykonane z czarnego polimeru, wzmocnionego włóknem szklanym polikaproamidu. Materiał ten jest cechuje się niewielką wagą, a przy tym dużą wytrzymałością. Same elementy polimerowe mają nowoczesny design, wyróżniają się na tle innych broni o podobnej konstrukcji.

Karabinek jest wyposażony w bardzo wygodny bezpiecznik. Z prawej strony ma tradycyjny bezpiecznik skrzydełkowy w stylu innych konstrukcji opartych o system kałasznikowa. Jednak z lewej strony posiada dźwignię bezpiecznika, którą można obsługiwać kciukiem, bez odrywania dłoni od chwytu pistoletowego. Jest to dużo szybsze i wygodniejsze rozwiązanie od tradycyjnego przełącznika umieszczonego tak, że wymaga on zmiany chwytu do operowania nim.

SAR-M9F ma bardzo solidną kolbę z możliwością złożenia na prawą stronę. Kolba nie ma w sobie najmniejszych luzów, a jej konstrukcja pozwala na niesamowicie proste jej składanie i rozkładanie.

Z lewej strony komory zamkowej jest szyna montażowa pozwalająca na szybki montaż i demontaż różnych akcesoriów, jak celowniki kolimatorowe, czy lunety.

Do karabinka pasują standardowe magazynki AK.

Powierzchnia karabinka jest fosfatowana i pokryta lakierem proszkowym bardzo odpornym na wszelkiego rodzaju rozpuszczalniki i warunki zewnętrzne. Dzięki temu karabinek jest odporny na korozję.

EMJOT S.C.

Aleja Harcerska 3b
41-500 Chorzów
obok Stadionu Śląskiego - zobacz na mapie
strzelnica@strzelnica.com.pl
NIP: 6272492316
Godziny otwarcia

pn-pt: 12:00-21:00
sb-nd: 10:00-21:00
amunicję i broń wydajemy do godziny 20:00

czynne 7 dni w tygodniu

obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową