JPX Jet Protector

Poniżej przedstawiamy produkt, który możesz u nas kupić. Poprzez tę stronę możesz dokonać rezerwacji produktów - po jej wykonaniu otrzymasz od nas wiadomość e-mail z numerem konta do wpłat. Po opłaceniu rezerwacji otrzymasz wiadomość o gotowości zarezerwowanych produktów do odbioru lub informację o planowanej wysyłce (o ile na liście produktów nie było broni palnej lub innych przedmiotów wymagających posiadania zezwolenia: wtedy możliwy jest tylko odbiór osobisty po okazaniu stosownych dokumentów).

Zapraszamy też do naszego sklepu na Allegro.pl, gdzie możesz wybrane produkty zamówić i opłacić online.

JPX Jet Protector - zdjęcie

JPX Jet Protector to najbardziej funkcjonalny i najskuteczniejszy ręczny miotacz płynnego środka drażniącego dostępny obecnie na rynku. Zastosowanie rewolucyjnej, nieareozolowej technologii miotania opatentowanej przez Piexon, JPX posiada skuteczny zasięg 7m przy prędkości strumienia cieczy sięgającej 175m/s (650km/h). Szybkowymienny magazynek zawiera dwa ładunki. Łatwość szkolenia i obezwładniająca skuteczność każdego supermocnego ładunku kapsaicyny sprawiła, że JPX natychmiast zdobył sobie uznanie użytkowników wśród policjantów, służby więziennej i formacji ochrony.

JPX Jet Protector to rozwiązanie zupełnie inne niż dotychczas stosowane pojemniki z gazem drażniącym. Miotacz ma formę pistoletu, a precyzja i zasięg strzału jest nieporównywalna ze zwykłym sprayem pieprzowym. Pokrycie celu zamyka się w okręgu o średnicy 35 cm na dystansie 5m. JPX do działania nie wykorzystuje elektroniki czy mocy baterii i jest praktycznie niewrażliwy na warunki środowiskowe. Każdy magazynek JPX zawiera dwa naboje, umożliwiając natychmiastowe oddanie powtórnego strzału. Wymiana magazynka jest szybka i łatwa do opanowania, a opcjonalny zintegrowany celownik laserowy dodatkowo ułatwi precyzyjne wycelowanie miotacza.

EMJOT S.C.

Aleja Harcerska 3b
41-500 Chorzów
obok Stadionu Śląskiego - zobacz na mapie
strzelnica@strzelnica.com.pl
NIP: 6272492316
Godziny otwarcia

pn-pt: 12:00-21:00
sb-nd: 10:00-21:00
amunicję i broń wydajemy do godziny 20:00

czynne 7 dni w tygodniu

obiekt przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową